неділя, 23 липня 2017 р.

Громадське обговорення проекту Державного стандарту початкової освіти


Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект Державного стандарту початкової освіти.
Документом визначено: мету та принципи організації освітнього процесу у початковій школі; загальну характеристику змісту навчання, що охоплює перелік освітніх галузей; державні вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, поданих через мету, загальні цілі, уміння і загальні очікувані результати навчання за освітніми галузями; співвідношення між освітніми галузями і гранично допустимим навантаження, що подано в Базовому навчальному плані.
Цим проектом передбачено впровадження нового змісту освіти, який ґрунтується на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві. Формування знань, умінь, що є сутністю компетентнісного підходу, забезпечують у майбутньому здатність особистості успішно навчатися, провадити професійну діяльність, відчувати себе частиною спільноти і брати участь у справах громади.
Крім того, для громадського обговорення пропонується проект типових навчальних планів, розроблених на основі зазначеного вище Базового навчального плану.
Зауваження та пропозиції просимо до 15 серпня 2017 року надсилати за електронними адресами: a_lototska@mon.gov.ua, dpo@imzo.gov.ua.
Джерело: https://www.schoollife.org.ua/ministerstvo-osvity-i-nauky-ukrayiny-proponuye-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proekt-derzhavnogo-standartu-pochatkovoyi-osvity/

Немає коментарів:

Дописати коментар